Spoštovane golfistke, spoštovani golfisti,
najprej bi se vam radi zahvalili, ker ste del naše golfske družine.
Obveščamo vas, da vam bomo elektronske novice o dogajanju v našem klubu pošiljali tudi po 25. maju, ko začne veljati uredba o varstvu osebnih podatkov (GDPR).
Na novo uredbo se skrbno pripravljamo. Z vsemi vašimi podatki smo vedno ravnali z vso odgovornostjo, kar nameravamo tudi v prihodnje.
Verjamemo, da želite tudi v prihodnje prejemati naša obvestila. Če se kadarkoli odločite, da ne želite več biti obveščeni o naših aktivnostih, se lahko od elektronskih novic vedno odjavite in vašo željo bomo upoštevali.
Za vse dodatne informacije smo vam na voljo.
Predsednik GK Lipica
Branko Florjanič

Cari amici golfisti,
nel ringraziarvi di essere parte della nostra famiglia golfistica, desidero comunicarci che potrete, anche dopo la data del 25 maggio quando entra in vigore le Delibera sulla tutela dei dati personali, ricevere per posta elettronica le notizie riguardanti l’attività del nostro Club.
Da parte nostra abbiamo analizzato con attenzione le nuove disposizioni. I vostri dati personali sono stati da noi trattati sempre con cura e ci impegnamo di farlo anche in futuro.
Riteniamo che vi farà piacere ricevere le nostre comunicazioni anche in futuro. Ma se doveste in qualsiasi momento decidere di non voler più ricevere nostre informazioni, potete sempre comunicarcelo e rispetteremo la vostra volontà.
Rimanendo a disposizione per qualsiasi ulteriore chiarimento vi porgo i migliori saluti.
Presidente del GK Lipica
Branko Florjanič