Prvomajski turnir

Golfska sezona je že v polnem razmahu. V Golfskem klubu Lipica nadaljujemo z izvedbo turnirjev po sprejetem letnem programu.
Na lepo urejenem igrišču, za kar gre pohvala ekipi vzdrževalcev in Kobilarni Lipica, se nas je zbralo 39 igralcev. Turnir je veljal za hendikep (HCP).
Zmagovalca turnirja sta bila pri damah Božena Kocet Padjen in pri gospodih ponovno Matjaž Rožič (ki ga v klubu že imenujemo “gospod Kotponavadi”:)).
Prvomajski turnir je bil prav poseben tudi za Ljuba Laha, ki si je z odlično igro priboril “single” status (po HCP, da ne bo napačnega tolmačenja:)). Z 39 neto točkami je svoj HCP po peth sezonah igranja prvič znižal na enomestno število (9,8). ČESTITKE !!!
Turnir smo zaključili z razglasitvijo rezultatov in nadaljevali s piknik pogostitvijo in domiselno ponudbo pred Golf Cafe-jem.
Več o rezultatih si oglejte tukaj, nekaj fotografij z izgrišča in 19. luknje pa v galeriji.

Zapisal: Marino Belac
Fotografije: Anže