Ryder CUP 2015

Finale RYDER CUP - 26.9.2015 in 27.9.2015 - Finale SLO : ITA - 18 : 6

Ekipi Slovenije in Italije se bosta pomerili v medsebojnem tekmovanju, ki bo osnovan na realnem načinu igre Ryder Cup.
Lipica je od nekdaj stičišče obeh narodov, še posebej na golfu, kjer Slovenci in Italijani živijo skupaj v razumevanju in veliki strasti do golfa.
Vabimo golfiste, člane GK LIPICA, vseh kategorij, da se prijavijo na Ryder Cup Lipica 2014.

Datumi kvalifikacijskih tekem, ki bodo določili sestavo obeh ekip

(12 igralcev v vsaki ekipi) so sledeči:
NEDELJA, 10.5.2015; SOBOTA, 23.5.2015; SOBOTA, 6.6.2015; NEDELJA, 21.6.2015; NEDELJA, 5.7.2015; SOBOTA, 29.8.2015

Za vsako državo, bo ekipo sestavljalo najboljših 5 bruto in najboljših 5 neto uvrščenih igralcev v kvalifikacijskih tekmah v igri Stableford.
Po dva igralca bo izbral kapetan posamezne ekipe po svoji lastni presoji. Ryder Cup v Lipici se bo igral v treh načinih igre kot realni Ryder Cup.

FOURBALL MATCH PLAY, FOURSOME MATCH PLAY, SINGLE MATCH PLAY

SLOVENIJO bodo zastopali: Kapič Suadam, Rožič Matjaž, Kolenc Adi, Ljubo Lah, Florjanič Branko, Hočevar Borut, Čuk Sandi, Kozina Serena, Perhavec Danila, Stanič Borut, Godnič Klavdij, Brce Rudi.

ITALIJO bodo zastopali: Bignotto Antonio, Flego Barbara, Mazzani Enzo, Cigui Giorgio, Bettini Marco, Bardelli Moreno, Tonietto Alessandro, Verh Livio, Fiorini Stefano, Colantonio Bruno, Fogar Patrik, Ravbar Tiziana.